Na górę
60 w magazynie

Szkolenie internetowe „Dziecko/nastolatek w spektrum autyzmu w gabinecie terapeuty”

699.00

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 199.00 zł.

UWAGA: Mail potwierdzający zakup przychodzi w ciągu 15 min. od złożenia zamówienia.

 

UWAGA: Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie adresu gmail, gdyż niektóre poczty portalowe blokują wiadomości od nas z uwagi na załączniki i linki w ich treści.

Kategoria:

Prowadzący:

Kamil Dante Luci - psycholog i certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Ukończył studia psychologiczne na Uniwersytecie St. Andrews w Wielkiej Brytanii, gdzie specjalizował się w diagnozie i leczeniu dzieci i młodzieży w zakresie zaburzeń ze spektrum autyzmu, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości oraz zaburzeń odżywiania. Obecnie pracuje w Szpitalu Klinicznym WUM w Warszawie na oddziale Psychiatrii Wieku Rozwojowego oraz w Centrum Diagnozy i Terapii Spektrum w Warszawie. Jest również w trakcie studiów doktoranckich poświęconych diagnostyce spektrum autyzmu.

Dla Kogo?

Szkolenie adresowane jest do psychoterapeutów, psychologów, pedagogów, psychiatrów i innych specjalistów, którzy pracują terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą. Szkolenie trafi również w potrzeby specjalistów pracujących w przedszkolach, szkołach i poradniach.

Zakres tematyczny szkolenia

Szerokie spojrzenie na dziecko/nastolatka w spektrum autyzmu (głównie z łagodnym nasileniem objawów, bez postawionej diagnozy lub z nią). Prowadzony wskaże Ci:
-jak zidentyfikować objawy na każdym etapie rozwojowym (okres wczesnodziecięcy, młodszy wiek szkolny i adolescencja)
-jak powinna wyglądać prawidłowo przeprowadzona diagnoza i kto powinien ją postawić
- czym są charakterystyczne dla spektrum trudności (teoria umysłu, aleksytymia, alexipersonia, profil pda)
-z jakich modeli terapeutycznych skorzystać, aby opracować skrojony pod dziecko/nastolatka plan terapii
-w jaki sposób dostosować standardowe protokoły terapeutyczne do pracy z dzieckiem/nastolatkiem w spektrum
- w jaki sposób budować relację czy prowadzić rozmowę z klientem w spektrum
- jak dostosować otoczenie (gabinet) pod objawy
- co jest faktem a co mitem jeżeli chodzi o łagodzenie objawów (np. kołdry obciążeniowe, suplementy)

Cena szkolenia:

🟢 699 zł (w tym 23% VAT) 🟢

✅ Należy ją uiścić w terminie 3 dni roboczych od dnia rejestracji na wskazany w mailu potwierdzającym rejestrację
numer konta (E-MAIL OTRZYMASZ W CIĄGU 30 MINUT OD CHWILI REJESTRACJI - sprawdź SPAM).
✅ Fakturę wysyłamy mailowo niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności.

Chcesz kupić dostęp jako instytucja (finansowanie ze środków publicznych)?
Złóż zamówienie i dodaj w uwagach adnotację „faktura z odroczoną datą płatności” oraz podaj pełne dane ktury (nabywca i odbiorca), a zwrotnie otrzymasz dokument z 14-dniowym terminem.
Wszystkie faktury wystawiamy z naliczoną stawką VAT (nawet jeśli płatnik korzysta ze środków publicznych) – płatnik samodzielnie odzyskuje podatek.

Co zyskujesz, kupując to szkolenie?

✅ 30-dniowy dostęp do materiału video* (czas trwania nagrania to ponad 3 godziny dydaktyczne)

✅ materiały w formacie pdf: certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu, slajdy prowadzącego oraz przygotowane przez niego pliki dodatkowe (dostępne do pobrania również przez 30 dni)

WAŻNE: zakup nagranie nie obejmuje jakichkolwiek konsultacji z prowadzącym dotyczących treści szkoleniowych - nie będzie możliwości uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Jak to działa?

1) kupujesz i opłacasz szkolenie,
2) po zaksięgowaniu przez nas wpłaty mailowo otrzymujesz fakturę (księgowanie wpłaty trwa do 3 dni roboczych) oraz 10.02.2024 r. otrzymujesz 30 dniowy dostęp do nagrania oraz materiałów (uwaga: dostęp liczony jest od chwili otrzymania maila od nas, nie od momentu Twojego logowania).

Ważne!

1) jeśli w ciagu 3 dni od chwili dokonania płatności nie otrzymasz wiadomości z dostępem, oznacza to, ze nasz mail trafił do SPAMU lub w ogóle do Ciebie nie dotarł - ZGŁOŚ TO NAM NIEZWŁOCZNIE! W przeciwnym razie Twój dostęp będziemy traktować jako wykorzystany.

Uwaga

Z nagrania może skorzystać tylko jedna osoba - udostępnianie danych logowania lub prezentowanych treści osobom trzecim (odtwarzanie w obecności innych osób) wiązało będzie się z konsekwencjami prawnymi.

UWAGA: zadbaj o podanie prawidłowego adresu e-mail, gdyż w przeciwnym razie nie otrzymasz linka z dostępem do szkolenia. Prosimy także o podanie adresu .gmail, gdyż zdarza się, że inne poczty (.op, .wp, .vp, itd.) blokują wiadomości od nas.

*Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z regulaminem

Wybrane opinie o szkoleniu:

Typ

Szkolenie online