Na górę
Brak w magazynie

Konferencja szkoleniowa – wystąpienie pt.:”Skarby DBT, czyli co młodym pacjentom oferuje dialektyczna terapia behawioralna”

199.00

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 159.00 zł.

UWAGA: Mail potwierdzający zakup przychodzi w ciągu 15 min. od złożenia zamówienia. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie adresu gmail, gdyż niektóre poczty portalowe blokują wiadomości od nas z uwagi na załączniki i linki w ich treści.

Kategoria:
TEN PRODUKT ZOSTAŁ WYPRZEDANY.

Prowadząca:

Psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, specjalistka psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, psychoterapeutka DBT, neurobiolożka. Prowadzi terapię dzieci, młodzieży i młodych dorosłych oraz współpracuje z rodzinami swoich pacjentów. Przez wiele lat zawodowo związana była z oddziałem psychiatrii oraz poradnią psychologiczno-pedagogiczną. Obecnie prowadzi prywatny gabinet psychoterapeutyczny (psychoterapia.co), zrzeszający psychoterapeutów różnych nurtów. Od kilku lat wraz z zespołem dialektycznie.pl prowadzi w Krakowie całościowy program wsparcia terapeutycznego dla osób z dysregulacją emocji i zaburzeniem osobowości borderline, a od marca 2023 jest współtwórczynią podcastu Kurs na DBT. Pasją do DBT oraz psychoterapii dzieci i młodzieży dzieli się także prowadząc zajęcia dla studentów psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dla Kogo?

Dla psychologów i psychoterapeutów chcących zapoznać się z możliwościami, które oferuje w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami Terapia Dialektyczne-Behawioralna (DBT). Prowadząca mówi o podstawowych założeniach nurtu, zaprasza uczestnika do ćwiczeń doświadczeniowych oraz za pomocą odegranej scenki demonstruje fragment pracy terapeutycznej.

Zapowiedź:

Jeśli Twoimi pacjentami są dzieci i/lub nastolatki, a Ty szukasz skutecznych metod pracy z nimi to dialektyczna terapia behawioralna (DBT) jest bez wątpienia bogatym źródłem inspiracji, z którego szkoda byłoby nie czerpać. Podczas wystąpienia zostaniesz zapoznany z podstawowymi zagadnieniami z zakresu teorii, na której opiera się podejście stworzone przez Marshę Linehan, oraz dowiesz się jak w myśl założeń DBT konceptualizować silne nastoletnie emocje. W trakcie części praktycznej poznasz umiejętności DBT, których warto nauczyć swoich pacjentów, by lepiej radzili sobie z kryzysami oraz dowiesz się o interwencjach, którymi warto byłoby również objąć rodzinę pacjenta. Prowadząca przygotowała także dla uczestników praktyczne materiały, które niewątpliwie wzbogacą Twój terapeutyczny narzędziownik.

Cena szkolenia:

🟢 199 zł (w tym 23% VAT) 🟢

✅ Należy ją uiścić w terminie 3 dni roboczych od dnia rejestracji na wskazany w mailu potwierdzającym rejestrację
numer konta (E-MAIL OTRZYMASZ W CIĄGU 30 MINUT OD CHWILI REJESTRACJI - sprawdź SPAM).
✅ Fakturę wysyłamy mailowo niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności.

Chcesz kupić dostęp jako instytucja (finansowanie ze środków publicznych)?
Złóż zamówienie i dodaj w uwagach adnotację „faktura z odroczoną datą płatności” oraz podaj pełne dane faktury (nabywca i odbiorca), a zwrotnie otrzymasz dokument z 14-dniowym terminem.
Wszystkie faktury wystawiamy z naliczoną stawką VAT (nawet jeśli płatnik korzysta ze środków publicznych) – płatnik samodzielnie odzyskuje podatek.

Co zyskujesz, kupując to szkolenie?

✅ 30-dniowy dostęp do materiału video* (czas trwania nagrania to 89 min. - 2 godziny dydaktyczne), pakietu materiałów szkoleniowych w formacie pdf oraz certyfikatu

* materiał video to fragment konferencji szkoleniowej THERAPYTEAM BY THERAPYTOOLS
"Terapia dzieci i młodzieży: różne drogi, jeden cel”, która odbyła się dnia 7.10.2023 r. w przestrzeni online

WAŻNE:
1. Dostęp zostanie przesłany na wskazany przez Ciebie adres email tuż po zaksięgowaniu płatności (UWAGA: czas dostępu liczy się od chwili przesłania przez nas dostępu, nie wejścia w link).
2. Zakup nagranie nie obejmuje jakichkolwiek konsultacji z prowadzącymi dotyczących treści szkoleniowych - nie będzie możliwości uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Jak to działa?

1) kupujesz i opłacasz szkolenie,
2) po zaksięgowaniu przez nas wpłaty (księgowanie trwa do 3 dni roboczych) mailowo otrzymujesz fakturę oraz dostęp do nagrania i materiałów

Ważne!

1) jeśli w ciagu 4 dni od chwili dokonania przez Ciebie płatności nie otrzymasz maila z dostępem - ZGŁOŚ TO NAM NIEZWŁOCZNIE! W przeciwnym razie Twój dostęp będziemy traktować jako wykorzystany.

Uwaga

Z nagrania może skorzystać tylko jedna osoba - udostępnianie danych logowania lub prezentowanych treści osobom trzecim (odtwarzanie w obecności innych osób) wiązało będzie się z konsekwencjami prawnymi.

UWAGA: zadbaj o podanie prawidłowego adresu e-mail, gdyż w przeciwnym razie nie otrzymasz linka z dostępem do szkolenia. Prosimy także o podanie adresu .gmail, gdyż zdarza się, że inne poczty (.op, .wp, .vp, itd.) blokują wiadomości od nas.

*Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z regulaminem

Typ

Szkolenie online