Na górę
Brak w magazynie

Konferencja szkoleniowa – wystąpienie pt.:”ACT w terapii dzieci i młodzieży – czy wyjaśnienie czym jest heksafleks jest konieczne? Adaptacja trudnego języka nurtu i jego założeń do możliwości poznawczych młodych klientów”

199.00

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 159.00 zł.

UWAGA: Mail potwierdzający zakup przychodzi w ciągu 15 min. od złożenia zamówienia. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie adresu gmail, gdyż niektóre poczty portalowe blokują wiadomości od nas z uwagi na załączniki i linki w ich treści.

Kategoria:
TEN PRODUKT ZOSTAŁ WYPRZEDANY.

Prowadzący:

Artur Gębka - psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Autor książek psychoedukacyjnych dla dzieci „Znikodem i zagadka lęku” oraz "Smutek, którego nikt nie chciał” opartych na zasadach terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT) oraz książki „Na tropie podejrzanych myśli” opartej na zasadach CBT i ACT. Od lat prowadzi warsztaty i szkolenia dla różnych grup zawodowych. Aktualnie pracuje w Centrum Zdrowia Psychicznego oraz prowadzi grupy terapeutyczno-psychoedukacyjne dla młodzieży i rodzin (w tym grupy w ramach programu Family Conections oraz treningi umiejętności DBT-A dla młodzieży , które opierają się na założeniach terapii dialektyczno-behawioralnej).

Dla Kogo?

Dla psychologów i psychoterapeutów chcących zapoznać się z możliwościami, które oferuje w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami Terapia Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Prowadzący mówi o podstawowych założeniach nurtu, zaprasza uczestnika do ćwiczeń doświadczeniowych oraz za pomocą odegranej scenki demonstruje fragment pracy terapeutycznej.

Zapowiedź:

Z części teoretycznej wystąpienia dowiesz się czym jest Terapia Akceptacji i Zaangażowania (ACT) i jakie są jej podstawowe założenia w kontekście pracy z dziećmi i młodzieżą. Otrzymasz informacje w jakiego typu zaburzeniach psychicznych, we wspomnianej grupie wiekowej, model ten cechuje najwyższa skuteczność. Prowadzący zapozna Cię z zasadami tworzenia konceptualizacji przypadku na zasadach modelu DNA-V, który jest odmianą klasycznego Heksafleksu i został stworzony właśnie z myślą o pracy z młodym pacjentem.

W obszernej części praktycznej przedstawione zostaną konkretne techniki terapeutyczne, które sprawdzają się podczas pracy z młodym człowiekiem. Nauczysz się, jak przy uwględnieniu możliwości poznawczych klienta przedstawiać mu zasady Terapii Akceptacji i Zaangażowania (dostosowanie języka). A na konicec - otrzymasz gotowe materiały, które wesprą Cię w niesieniu skutecznej pomocy młodemu człowiekowi.

Cena szkolenia:

🟢 199 zł (w tym 23% VAT) 🟢

✅ Należy ją uiścić w terminie 3 dni roboczych od dnia rejestracji na wskazany w mailu potwierdzającym rejestrację
numer konta (E-MAIL OTRZYMASZ W CIĄGU 30 MINUT OD CHWILI REJESTRACJI - sprawdź SPAM).
✅ Fakturę wysyłamy mailowo niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności.

Chcesz kupić dostęp jako instytucja (finansowanie ze środków publicznych)?
Złóż zamówienie i dodaj w uwagach adnotację „faktura z odroczoną datą płatności” oraz podaj pełne dane faktury (nabywca i odbiorca), a zwrotnie otrzymasz dokument z 14-dniowym terminem.
Wszystkie faktury wystawiamy z naliczoną stawką VAT (nawet jeśli płatnik korzysta ze środków publicznych) – płatnik samodzielnie odzyskuje podatek.

Co zyskujesz, kupując to szkolenie?

✅ 30-dniowy dostęp do materiału video* (czas trwania nagrania to 87 min. - 2 godziny dydaktyczne), pakietu materiałów szkoleniowych w formacie pdf oraz certyfikatu

* materiał video to fragment konferencji szkoleniowej THERAPYTEAM BY THERAPYTOOLS
"Terapia dzieci i młodzieży: różne drogi, jeden cel”, która odbyła się dnia 7.10.2023 r. w przestrzeni online

WAŻNE:
1. Dostęp zostanie przesłany na wskazany przez Ciebie adres email tuż po zaksięgowaniu płatności (UWAGA: czas dostępu liczy się od chwili przesłania przez nas dostępu, nie wejścia w link).
2. Zakup nagranie nie obejmuje jakichkolwiek konsultacji z prowadzącymi dotyczących treści szkoleniowych - nie będzie możliwości uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Jak to działa?

1) kupujesz i opłacasz szkolenie,
2) po zaksięgowaniu przez nas wpłaty (księgowanie trwa do 3 dni roboczych) mailowo otrzymujesz fakturę oraz dostęp do nagrania i materiałów

Ważne!

1) jeśli w ciagu 4 dni od chwili dokonania przez Ciebie płatności nie otrzymasz maila z dostępem - ZGŁOŚ TO NAM NIEZWŁOCZNIE! W przeciwnym razie Twój dostęp będziemy traktować jako wykorzystany.

Uwaga

Z nagrania może skorzystać tylko jedna osoba - udostępnianie danych logowania lub prezentowanych treści osobom trzecim (odtwarzanie w obecności innych osób) wiązało będzie się z konsekwencjami prawnymi.

UWAGA: zadbaj o podanie prawidłowego adresu e-mail, gdyż w przeciwnym razie nie otrzymasz linka z dostępem do szkolenia. Prosimy także o podanie adresu .gmail, gdyż zdarza się, że inne poczty (.op, .wp, .vp, itd.) blokują wiadomości od nas.

*Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z regulaminem

Typ

Szkolenie online