Na górę
Brak w magazynie

Szkolenie internetowe „Interwencje poznawczo-behawioralne w pracy z dzieckiem/nastolatkiem z ADHD”

749.00

Nijniższa cena z ostatnich 30 dni: 749.00 zł.

 

UWAGA: Ostatnie pakiety. Dodruku materiałów nie będzie.

 

UWAGA: Mail potwierdzający zakup przychodzi w ciągu 15 min. od złożenia zamówienia.

Kategoria:
TEN PRODUKT ZOSTAŁ WYPRZEDANY.

Prowadząca:

Anna Lewandowska - psycholog, psychoterapeuta CBT w trakcie certyfikacji, autorka i wydawca produktów marki TherapyTools, praktyk

Dla Kogo?

Szkolenie adresowane jest do psychoterapeutów, psychologów, pedagogów, psychiatrów i innych specjalistów, którzy pracują terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą.

Zakres tematyczny szkolenia to m.in.:

✅ najnowsza wiedza kliniczna na temat zaburzenia
✅ wyczerpujące wskazówki dotyczące pracy z rodzicami (w tym schemat pełnej psychoedukacji opartej na pakiecie materiałów)
✅ omówienie dostępnych protokołów terapeutycznych

Cena szkolenia:

🟢 749 zł (w tym 23% VAT) 🟢

✅ Płatność należy uiścić w terminie 3 dni roboczych od dnia rejestracji na wskazany w mailu potwierdzającym rejestrację
numer konta (E-MAIL OTRZYMASZ W CIĄGU 30 MINUT OD CHWILI REJESTRACJI - sprawdź SPAM).
✅ Fakturę wysyłamy mailowo niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności.

Chcesz kupić dostęp jako instytucja (finansowanie ze środków publicznych)??

Złóż zamówienie i dodaj w uwagach adnotację „faktura z odroczoną datą płatności” oraz podaj pełne dane ktury (nabywca i odbiorca), a zwrotnie otrzymasz dokument z 14-dniowym terminem.

UWAGA: wszystkie faktury wystawiamy z naliczoną stawką VAT (nawet jeśli płatnik korzysta ze środków publicznych) – płatnik samodzielnie odzyskuje podatek.

Co zyskujesz, kupując to szkolenie?

✅ 7-dniowy dostęp do 4,5 godzinnego nagrania szkoleniowego,

✅ pakiet materiałów, a w nim: zestaw materiałów psychoedukacyjnych "ADHD" oraz karty "Aplikacje w głowie, czyli funkcje wykonawcze w codziennym życiu" (wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej prosto pod Twoje drzwi) i certyfikat w formacie pdf do samodzielnego uzupełnienia

Jak to działa?

1) my w ciągu 10 dni roboczych od dnia zaksięgowania płatności wysyłamy do Ciebie kurierem pakiet materiałów szkoleniowych,
2) Ty po otrzymaniu przesyłki - nie wcześniej! - w dogodnym dla siebie czasie (w dniach od poniedziałku do piątku) wysyłasz do nas maila (na biuro@therapytools.pl) zatytułowanego „DOSTĘP” - W TREŚCI PODAJ NUMER FAKTURY - w odpowiedzi na niego w ciagu 24 godzin otrzymasz wiadomość z linkiem do szkolenia.
Twój dostęp będzie aktywny przez 7 dni od momentu wysłania przez nas hasła dostępu (uwaga: nie od momentu Twojego logowania). Na odblokowanie dostępu masz 6 miesięcy od dnia zakupu.

ZASTRZEŻENIE PRAW AUTORSKICH

Z dostępu do nagrania może skorzystać tylko jedna osoba - udostępnianie danych logowania lub prezentowanych treści osobom trzecim (odtwarzanie w obecności innych osób) wiązało będzie się z konsekwencjami prawnymi.

UWAGA: zadbaj o podanie prawidłowego adresu e-mail, gdyż w przeciwnym razie nie otrzymasz linka z dostępem do szkolenia.

*Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z regulaminem

Wybrane opinie o szkoleniu:

Typ

Szkolenie Online