Na górę
Brak w magazynie

Szkolenie online „Interwencje poznawczo-behawioralne w pracy z dzieckiem/nastolatkiem z ADHD” 17.09.2022 r.

699.00

BRAK MIEJSC! Możliwość zakupu dostępu do nagrania pojawi się w drugiej połowie października:)

Kategoria:
TEN PRODUKT ZOSTAŁ WYPRZEDANY.

Prowadząca:

Anna Lewandowska - psycholog, psychoterapeuta CBT w trakcie certyfikacji, autorka i wydawca produktów marki TherapyTools.

Dla Kogo?

Szkolenie adresowane jest do psychoterapeutów, psychologów, pedagogów, psychiatrów i innych specjalistów, którzy pracują terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą.

Ważne: szkolenie przeznaczone jest dla osób posiadających podstawy teoretyczno-praktyczne pracy w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Zakres tematyczny szkolenia

Najnowsza wiedza kliniczna nt. ADHD przedstawiona tylko i wyłączenie w praktycznym kontekście.

Behawioralne i poznawcze techniki pracy z dzieckiem/nastolatkiem z diagnozą ADHD.

Cena szkolenia:

🟢 699 zł (w tym 23% VAT) 🟢

✅ Płatność należy uiścić w terminie 3 dni roboczych od dnia rejestracji na wskazany w mailu potwierdzającym rejestrację
numer konta (E-MAIL OTRZYMASZ W CIĄGU 30 MINUT OD CHWILI REJESTRACJI - sprawdź SPAM).
✅ Fakturę wysyłamy mailowo niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności.

 

Chcesz kupić dostęp jako instytucja (finansowanie ze środków publicznych)?
Złóż zamówienie i dodaj w komentarzu adnotację „faktura z odroczoną datą płatności” – zwrotnie otrzymasz dokument z 14-dniowym terminem.
Wszystkie faktury wystawiamy z naliczoną stawką VAT (nawet jeśli płatnik korzysta ze środków publicznych) – płatnik samodzielnie odzyskuje podatek.

Co zyskujesz, kupując to szkolenie?

✅ dostęp do szkolenia na żywo w dniu 17.09.2022 r. (sobota, godz. 10:00-14:45) + 7-dniowy dostęp do nagrania ze szkolenia (w dniach 25.09-3.10.2022r.)

✅ roczny dostęp do nagrania psychoedukacyjno-szkoleniowego skierowanego do nauczycieli oraz licencję na jego rozpowszechnianie wśród swoich klientów (zaoszczędzisz dzięki niemu czas i będziesz pewien(-na), że osoby pracujące z dzieckiem otrzymały właściwy „pakiet wiedzy” - DOSTĘP DO NAGRANIA OTRZYMAJĄ TYLKO DLA OSÓB, KTÓRE WYKUPIĄ DOSTĘP NA ŻYWO, nie będzie ono dostępne dla osób, które wykupią dostęp w formie nagrania

ŁĄCZNIE TO WIĘC AŻ 6 GODZIN DYDAKTYCZNYCH MAKSYMALNIE SKONDENSOWANEJ WIEDZY!

✅ certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz pakiet materiałów (wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej po szkoleniu)

Jak to działa?

1) na dzień przed szkoleniem (wieczorem) otrzymujesz maila - będzie tam na Ciebie czekała instrukcja logowania na szkolenie
2) po szkoleniu otrzymujesz certyfikat i pakiet materiałów (są one wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej). UWAGA: ze względu na opóźnienie w druku wysyłka może zając do 40 dni.

Ważne!

Z dostępu do transmisji na żywo oraz nagrania może skorzystać tylko jedna osoba - udostępnianie danych logowania lub prezentowanych treści osobom trzecim (odtwarzanie w obecności innych osób) wiązało będzie się z konsekwencjami prawnymi.

UWAGA: zadbaj o podanie prawidłowego adresu e-mail, gdyż w przeciwnym razie nie otrzymasz linka z dostępem do szkolenia.

*Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z regulaminem

Wybrane opinie o moich innych szkoleniach