Na górę
Brak w magazynie

Szkolenie internetowe – „Kreatywne interwencje poznawczo-behawioralne w terapii zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży” (+pakiet materiałów w formacie pdf)

699.00

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 699 zł

 

UWAGA: Szkolenie trwale wycofane ze sprzedaży.

Kategoria:
TEN PRODUKT ZOSTAŁ WYPRZEDANY.

Moduł II

„Kreatywne interwencje poznawczo-behawioralne w terapii zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży”

Prowadząca:

Anna Lewandowska - psycholog, psychoterapeuta CBT w trakcie certyfikacji, autorka i wydawca produktów marki TherapyTools.

Dla Kogo?

Szkolenie adresowane jest do psychoterapeutów, psychologów i innych specjalistów, którzy pracują terapeutycznie z dziećmi i młodszą młodzieżą (do 12 r.ż.). Będzie ono użyteczne dla osób, które mają możliwość prowadzenia regularnej, indywidualnej pracy z klientem i jego rodziną.

Ważne: szkolenie przeznaczone dla osób posiadających podstawy teoretyczno-praktyczne pracy w nurcie poznawczo-behawioralnym. Możesz je uzupełnić korzystając z opcji zakupu nagrania i materiałów z I modułu szkolenia.

Zakres tematyczny szkolenia

interwencje poznawczo-behawioralne w leczeniu lęku separacyjnego, uogólnione zaburzenia lękowego (GAD) i lęku społecznego w grupie wiekowej 7-12 lat.

A to wszystko naszpikowane konkretnymi narzędziami do pracy terapeutycznej 🙂

Cena szkolenia:

🟢 699 zł (w tym 23% VAT) 🟢

✅ Należy ją uiścić w terminie 3 dni roboczych od dnia rejestracji na wskazany w mailu potwierdzającym rejestrację
numer konta (E-MAIL OTRZYMASZ W CIĄGU 15 MINUT OD CHWILI REJESTRACJI - sprawdź SPAM).
✅ Fakturę wysyłamy mailowo niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności.

Chcesz kupić dostęp jako instytucja (finansowanie ze środków publicznych)?
Złóż zamówienie i dodaj w komentarzu adnotację „faktura z odroczoną datą płatności” oraz podaj pełne dane nabywcy i odbiorcy – zwrotnie otrzymasz dokument z 14-dniowym terminem.
Wszystkie faktury wystawiamy z naliczoną stawką VAT (nawet jeśli płatnik korzysta ze środków publicznych) – płatnik samodzielnie odzyskuje podatek.

Co zyskujesz, kupując to szkolenie?

✅ 30-dniowy dostęp do materiału wideo*
(czas trwania nagrania to 6,5 godziny szkoleniowej)

*Materiał wideo to oryginalne nagranie (bez dodatkowego montażu) ze szkolenia online, które odbyło się w dniu 23.04.2021 r. Wideo zawiera elementy pracy własnej uczestników oraz ich komentarze/wypowiedzi.
*Podkreślamy, że aktualnie część wspomnianych podczas szkolenia materiałów nie jest już dostępna, stąd nie udostępniamy do nich linków - należy podjąć samodzielną próbę ich odszukania w sieci.

WAŻNE: zakup nagranie nie obejmuje jakichkolwiek konsultacji z prowadzącą dotyczących treści szkoleniowych - nie będzie możliwości uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania.

✅ pakiet materiałów pdf do samodzielnego wydruku: certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz 2 pomoce terapeutyczne (zestaw podręcznik + karty pracy "Ekspert od lęku" oraz puzzle psychoedukacyjne "Dwie historie o jednym lęku").

Jak to działa?

Po zaksięgowaniu Twojej płatności wyślemy do Ciebie maila z dostępem do nagrania video oraz materiałów - będzie on aktywny przez 30 dni.

Uwaga

Z nagrania może skorzystać tylko jedna osoba - udostępnianie danych logowania lub prezentowanych treści osobom trzecim (odtwarzanie w obecności innych osób) wiązało będzie się z konsekwencjami prawnymi.

*Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z regulaminem

Wybrane opinie o szkoleniu

Terminy szkoleń online:

24.04.2021, 25.04.2021, 17.04.2021, 18.04.2021, 19.06.2021