Na górę
Brak w magazynie

Szkolenie internetowe – „Kreatywne interwencje poznawczo-behawioralne w terapii zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży” (+pakiet materiałów)

699.00

Szkolenie wycofane ze sprzedaży.

*Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z Regulaminem.

Elektroniczny zapis szkolenia dostępny przez łącze internetowe.

Kategoria:
TEN PRODUKT ZOSTAŁ WYPRZEDANY.

Moduł II

„Kreatywne interwencje poznawczo-behawioralne w terapii zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży”

Prowadząca:

Anna Lewandowska - psycholog, psychoterapeuta CBT w trakcie certyfikacji, autorka i wydawca produktów marki TherapyTools.

Dla Kogo?

Szkolenie adresowane jest do psychoterapeutów, psychologów i innych specjalistów, którzy pracują terapeutycznie z dziećmi i młodszą młodzieżą (do 12 r.ż.). Będzie ono użyteczne dla osób, które mają możliwość prowadzenia regularnej, indywidualnej pracy z klientem i jego rodziną.

Ważne: szkolenie przeznaczone dla osób posiadających podstawy teoretyczno-praktyczne pracy w nurcie poznawczo-behawioralnym. Możesz je uzupełnić korzystając z opcji zakupu nagrania i materiałów z I modułu szkolenia.

Zakres tematyczny szkolenia

interwencje poznawczo-behawioralne w leczeniu lęku separacyjnego, uogólnione zaburzenia lękowego (GAD) i lęku społecznego w grupie wiekowej 7-12 lat.

A to wszystko naszpikowane konkretnymi narzędziami do pracy terapeutycznej 🙂

Cena szkolenia:

🟢 699 zł (w tym 23% VAT) 🟢

✅ Należy ją uiścić w terminie 3 dni roboczych od dnia rejestracji na wskazany w mailu potwierdzającym rejestrację
numer konta (E-MAIL OTRZYMASZ W CIĄGU 30 MINUT OD CHWILI REJESTRACJI - sprawdź SPAM).
✅ Fakturę wysyłamy mailowo niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności.

Chcesz kupić dostęp jako instytucja (finansowanie ze środków publicznych)?
Pobierz i wypełnij OŚWIADCZENIE na potrzeby zwolnienia z podatku VAT szkoleń oraz wyślij je na adres biuro@therapytools.pl przed złożeniem zamówienia. Następnie złóż zamówienie – zwrotnie otrzymasz fakturę z 14-dniowym terminem płatności.

Co zyskujesz, kupując to szkolenie?

✅ 7-dniowy dostęp do materiału wideo*
(czas trwania nagrania to prawie 8 godzin szkoleniowych)

*Materiał wideo to oryginalne nagranie (bez dodatkowego montażu) ze szkolenia online, które odbyło się w dniu 23.04.2021 r. Wideo zawiera elementy pracy własnej uczestników oraz ich komentarze/wypowiedzi.

✅ certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz pakiet materiałów a w nim 2 pomoce terapeutyczne: zestaw podręcznik + karty pracy "Ekspert od lęku" oraz puzzle psychoedukacyjne "Dwie historie o jednym lęku".

UWAGA: podręcznik i karty w formacie pdf do samodzielnego wydruku, puzzle w formie papierowej wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej!

WAŻNE: zakup nagranie nie obejmuje jakichkolwiek konsultacji z prowadzącą dotyczących treści szkoleniowych - nie będzie możliwości uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Jak to działa?

1) my w ciągu 10 dni roboczych od dnia zaksięgowania płatności wysyłamy do Ciebie kurierem pakiet materiałów szkoleniowych (PUZZLE!),
2) Ty po otrzymaniu przesyłki w dogodnym dla siebie czasie (na odblokowanie dostępu masz 3 miesiące) wysyłasz do nas maila (na biuro@therapytools.pl) zatytułowanego „DOSTĘP” - W TREŚCI PODAJ NUMER ZAMÓWIENIA LUB NUMER FAKTURY - w odpowiedzi na niego w ciagu 24 godzin otrzymasz wiadomość z linkiem do szkolenia - Twój dostęp będzie aktywny przez 7 dni od momentu wysłania przez nas hasła dostępu (uwaga: nie od momentu Twojego logowania).

Ważne!

1) jeśli w ciagu 24 godzin od wysłania do nas maila z prośbą o dostęp nie otrzymasz wiadomości zwrotnej, oznacza to, ze nasz mail trafił do SPAMU lub w ogóle do Ciebie nie dotarł - ZGŁOŚ TO NAM NIEZWŁOCZNIE! W przeciwnym razie Twój dostęp będziemy traktować jako wykorzystany.

Uwaga

Z nagrania może skorzystać tylko jedna osoba - udostępnianie danych logowania lub prezentowanych treści osobom trzecim (odtwarzanie w obecności innych osób) wiązało będzie się z konsekwencjami prawnymi.

Po co powyższe kroki?

Chcę być pewna, że w chwili oglądania szkolenia będziesz miał/a przy sobie już materiały i będziesz mógł/mogła na bieżąco śledzić omawiane przeze mnie treści.

UWAGA: zadbaj o podanie prawidłowego adresu e-mail, gdyż w przeciwnym razie nie otrzymasz linka z dostępem do szkolenia.

*Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z regulaminem

Wybrane opinie o szkoleniu

Terminy szkoleń online:

24.04.2021, 25.04.2021, 17.04.2021, 18.04.2021, 19.06.2021