Na górę
w magazynie

Szkolenie internetowe „Samouszkodzenia – jak pracować z młodym człowiekiem i jego otoczeniem?”

649.00

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 199.00 zł.

SZKOLENIE Z AUTOMATYCZNYM ODBLOKOWANIEM DOSTĘPU – PO ZAKSIĘGOWANIU PRZEZ NAS TWOJEJ PŁATNOŚCI OTRZYMASZ 30-dniowy DOSTĘP DO NAGRANIA I MATERIAŁÓW.

 

UWAGA: Mail potwierdzający zakup przychodzi w ciągu 15 min. od złożenia zamówienia.

 

UWAGA: Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie adresu gmail, gdyż niektóre poczty portalowe blokują wiadomości od nas z uwagi na załączniki i linki w ich treści.

Kategoria:

Prowadząca:

Anna Lewandowska - psycholog, psychoterapeuta CBT w trakcie certyfikacji, autorka i wydawca produktów marki TherapyTools.

Dla Kogo?

Szkolenie adresowane jest do psychoterapeutów, psychologów, pedagogów, psychiatrów i innych specjalistów, którzy pracują terapeutycznie z młodzieżą (12+) dokonującą samouszkodzeń.
Ważne: szkolenie przeznaczone jest dla osób posiadających podstawy teoretyczno-praktyczne pracy w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Zakres tematyczny szkolenia

Podczas szkolenia wszechstronnie omówiona zostanie problematyka samouszkodzeń wśród młodzieży. Zostaniesz wyposażony/na zarówno w podstawy teoretyczne jak i umiejętności praktyczne. Dowiesz się jak wykorzystać CBT w pracy z samouszkodzeniami oraz poznasz inne podejścia, z których technik warto skorzystać. Otrzymasz wskazówki jak, i w jakim zakresie, włączyć w terapię rodziców oraz w jaki sposób współpracować ze szkołą. W ramach uzupełnienia treści szkoleniowych zostaniesz również wyposażony/na w zalecenia dotyczące oceny ryzyka suicydalnego oraz korzystania z interwencji w postaci Planu Bezpieczeństwa.

Cena szkolenia:

🟢 649 zł (w tym 23% VAT) 🟢

✅ Należy ją uiścić w terminie 3 dni roboczych od dnia rejestracji na wskazany w mailu potwierdzającym rejestrację
numer konta (E-MAIL OTRZYMASZ W CIĄGU 30 MINUT OD CHWILI REJESTRACJI - sprawdź SPAM).
✅ Fakturę wysyłamy mailowo niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności.

Chcesz kupić dostęp jako instytucja (finansowanie ze środków publicznych)?
Złóż zamówienie i dodaj w uwagach adnotację „faktura z odroczoną datą płatności” oraz podaj pełne dane ktury (nabywca i odbiorca), a zwrotnie otrzymasz dokument z 14-dniowym terminem.
Wszystkie faktury wystawiamy z naliczoną stawką VAT (nawet jeśli płatnik korzysta ze środków publicznych) – płatnik samodzielnie odzyskuje podatek.

Co zyskujesz, kupując to szkolenie?

✅ 30-dniowy dostęp do materiału video* (czas trwania nagrania to ponad 4 godziny dydaktyczne)

✅ materiały w formacie pdf: certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz pakiet arkuszy (widoczne poniżej)

WAŻNE: zakup nagranie nie obejmuje jakichkolwiek konsultacji z prowadzącą dotyczących treści szkoleniowych - nie będzie możliwości uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Jak to działa?

1) kupujesz i opłacasz szkolenie,
2) po zaksięgowaniu przez nas wpłaty mailowo otrzymujesz fakturę (księgowanie wpłaty trwa do 3 dni roboczych) oraz 30 dniowy dostęp do nagrania oraz materiałów (uwaga: dostęp liczony jest od chwili otrzymania maila od nas, nie od momentu Twojego logowania).

Ważne!

1) jeśli w ciagu 72 godzin od chwili dokonania płatności nie otrzymasz wiadomości zwrotnej, oznacza to, ze nasz mail trafił do SPAMU lub w ogóle do Ciebie nie dotarł - ZGŁOŚ TO NAM NIEZWŁOCZNIE! W przeciwnym razie Twój dostęp będziemy traktować jako wykorzystany.

Uwaga

Z nagrania może skorzystać tylko jedna osoba - udostępnianie danych logowania lub prezentowanych treści osobom trzecim (odtwarzanie w obecności innych osób) wiązało będzie się z konsekwencjami prawnymi.

UWAGA: zadbaj o podanie prawidłowego adresu e-mail, gdyż w przeciwnym razie nie otrzymasz linka z dostępem do szkolenia. Prosimy także o podanie adresu .gmail, gdyż zdarza się, że inne poczty (.op, .wp, .vp, itd.) blokują wiadomości od nas.

*Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z regulaminem

Wybrane opinie o szkoleniu:

Typ

Szkolenie online