Na górę
7 w magazynie

Szkolenie internetowe „Prawo w gabinecie. Co psycholog / psychoterapeuta wiedzieć i robić powinien?”

429.00

PRZEDSPRZEDAŻ

Cena początkowa: 799.00 zł.

TRYB DOSTĘPU DO SZKOLENIA: automatyczny – możliwość odtwarzania nagrania i pobierania materiałów przez 30 dni. KUPUJESZ W PRZEDSPRZEDAŻY! 30-dniowy dostęp do nagrania i materiałów otrzymasz 24.03.2023 r.

Kategoria:

SŁOWO WSTĘPU:

Z tej strony Ania Lewandowska z TherapyTools i Marcin Łapiński (radca prawny). W ostatnich miesiącach połączyliśmy siły i przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet „Prawo w gabinecie. Co psycholog/psychoterapeuta wiedzieć i robić powinien?”, składający się z nagrania szkoleniowego oraz szablonów dokumentów do samodzielnego uzupełnienia.
Nagranie to 4,5 godzinny (godziny dydaktyczne) materiał wideo poruszający najważniejsze zagadnienia prawne związane z wykonywaniem zawodu psychologa/psychoterapeuty.
Szablony dokumentów to z kolei edytowalne wersje dokumentów opatrzone wskazówkami uzupełniania w formie komentarzy. Zostały one podzielone na trzy kategorie („ogólne”, „dorosły”, „dziecko”).
Mamy nadzieję, że dzięki skorzystaniu z naszego produktu zwiększysz swoje poczucie bezpieczeństwa jako przedsiębiorca i specjalista.

Prowadzący:

Marcin Łapiński - radca prawny z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym, które skupia się wokół wspierania różnych grup przedsiębiorców. Szczególną uwagę w swojej praktyce zawodowej poświęca prawnym aspektom wykonywania zawodu psychologa/psychoterapeuty, co podyktowane jest nie tylko chęcią odskoczni od typowo prawniczej pracy, którą wykonuje na codzień w prowadzonej przez siebie w Gdańsku Kancelarii (w podążaniu za idyllicznym work-life balance), ale przede wszystkim względami sercowymi - prywatnie jest mężem psychoterapeutki.

Dla Kogo?

Szkolenie skierowane jest głównie do psychologów i psychoterapeutów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą/nierejestrowaną (praca w prywatnym gabinecie). Będzie szczególnie użyteczne dla osób świadczących usługi o charaterze terapeutycznym.

UWAGA: w trakcie szkolenia nie są omawiane usługi specjalistyczne świadczone przez psychologów (pozwolenie na broń, badanie kierowców itp.) oraz specyfika pracy w konkretnych instytucjach (jak szpital, poradnia, itp.). Większość treści będzie jednak uniwersalna dla wszystkich osób wykonujących zawód psychologa/psychoterapeuty.
Adresatami szkolenia są specjaliści pracujący zarówno z dziećmi/młodzieżą jak z i z osobami dorosłymi.

Zakres tematyczny szkolenia

Zarówno teoretyczne jak i praktyczne (z naciskiem na to drugie:)) omówienie regulacji prawnych dotyczących zawodu psychologa/psychoterapeuty.

Co zyskujesz, kupując to szkolenie?

▪️30-dniowy dostęp do materiału video (czas trwania nagrania to ponad cztery i pół godziny dydaktycznej)

▪️edytowalny pakiet szablonów dokumentów (.docx) - do samodzielnego uzupełnienia

KWESTIE TECHNICZNE
Pliki wchodzące w skład pakietu mają format .docx. Tworzyliśmy je w Microsoft Office i w tym oprogramowaniu powinny działać bezbłędnie. Nie powinno być jednak również problemu z Open Office czy innymi nieodpłatnymi pakietami biurowymi. Sposobem na otwarcie dokumentów jest również Google Docs – wykorzystaj go w razie trudności.

▪️ certyfikat w formacie pdf

WAŻNE: zakup pakietu nie obejmuje jakichkolwiek konsultacji z prowadzącym dotyczących treści szkoleniowych - nie będzie możliwości uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Jak to działa?

1) kupujesz i opłacasz szkolenie,
2) po zaksięgowaniu przez nas Twojej wpłaty mailowo otrzymujesz fakturę (księgowanie wpłaty trwa do 3 dni roboczych)
oraz 30 dniowy dostęp do szkolenia - UWAGA: KUPUJESZ W PRZEDSPRZEDAŻY! 30-dniowy dostęp do nagrania i materiałów otrzymasz mailowo 24.03.2023 r.

Jeśli w podanym terminie nie otrzymasz maila z dostępem:
1) sprawdź SPAM - to tam niestety często trafiają wiadomości od nas,
2) jeśli nie znajdziesz maila w spamie - skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia sytuacji. W przypadku braku zgłoszenia Twój dostęp będziemy traktować jako wykorzystany.

Cena szkolenia:

799 zł (w tym 23% VAT)

▪️ Należy ją uiścić w terminie 3 dni roboczych od dnia rejestracji na wskazany w mailu potwierdzającym rejestrację
numer konta (E-MAIL OTRZYMASZ W CIĄGU 30 MINUT OD CHWILI REJESTRACJI - sprawdź SPAM).
▪️ Fakturę wysyłamy mailowo niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności.

Ważne!

Pakiet nie stanowi i nie zastępuje indywidualnej pomocy prawnej. Szablony wchodzące w skład pakietu wymagają dostosowania do własnej sytuacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z wprowadzonymi samodzielnie modyfikacjami. W razie wątpliwości zachęcamy do skorzystania z indywidualnej, profesjonalnej pomocy prawnej.

Zasady licencyjne
Pakiet jest objęty ochroną prawa autorskiego. Prawa autorskie przysługują Annie Lewandowskiej. Możesz korzystać z dokumentów wyłącznie w ramach swojej działalności (gospodarczej/nierejestrowanej), której to dane widoczne są na fakturze otrzymanej przy zakupie (dane nabywcy). Dalsze rozpowszechnianie pakietu bez zgody właściciela praw stanowi naruszenie praw autorskich i może skutkować odpowiedzialnością cywilną lub karną. Z nagrania może skorzystać tylko osoba, której to dane widoczne są na fakturze otrzymanej przy zakupie (dane nabywcy) - udostępnianie danych logowania lub prezentowanych treści osobom trzecim (odtwarzanie w obecności innych osób) wiązało będzie się z konsekwencjami prawnymi.

Chcesz kupić dostęp jako instytucja (finansowanie ze środków publicznych)?

Złóż zamówienie i dodaj w uwagach adnotację „faktura z odroczoną datą płatności” oraz podaj pełne dane ktury (nabywca i odbiorca), a zwrotnie otrzymasz dokument z 14-dniowym terminem.
Wszystkie faktury wystawiamy z naliczoną stawką VAT (nawet jeśli płatnik korzysta ze środków publicznych) – płatnik samodzielnie odzyskuje podatek.

*Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z regulaminem

Typ

Szkolenie online