Home»szkolenia»I Rata Rezerwacyjna – Szkolenie Akademia Praktyka TherapyTools Moduł II

I Rata Rezerwacyjna – Szkolenie Akademia Praktyka TherapyTools Moduł II

149.00

Moduł II
„Interwencje poznawczo-behawioralne w terapii zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży”
Prowadząca:
Anna Lewandowska

Wyczyść
SKU: 1 Kategoria:
Opis

Szkolenie Akademia Praktyka TherapyTools

Moduł II

„Interwencje poznawczo-behawioralne w terapii zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży”

Prowadząca:
Anna Lewandowska - psycholog, psychoterapeuta CBT w trakcie certyfikacji, autorka i wydawca produktów marki TherpyTools.

🟢 PŁATNOŚĆ 🟢
Płatność za uczestnictwo w szkoleniu składa się z dwóch części:
a) pierwszej raty rezerwacyjnej w wysokości 149,00 zł - należy ją uiścić w terminie 3 dni roboczych od dnia rejestracji na wskazany w mailu potwierdzającym rejestrację numer konta (E-MAIL OTRZYMASZ W CIĄGU 30 MINUT OD CHWILI REJESTRACJI - sprawdź SPAM).

uwaga: w przypadku rezygnacji z uczestnictwa kwota ta jest bezzwrotna

b) drugiej raty w wysokości 500,00 zł - płatnej w terminie 10 dni roboczych przed terminem szkolenia na ten sam numer konta.

Cena szkolenia:

🟢 649 zł (0% VAT) 🟢

Obejmuje:

✅ serwis kawowy oraz lunch*,
✅ certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu,
✅ materiały (w tym gotowe karty pracy i terapeutyczne upominki niespodzianki🛍 🎁 ).

WAŻNE: nie ma możliwości zrezygnowania z wyżywienia.

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że cena szkolenia nie obejmuje parkingu i zakwaterowania!

UWAGA: Dokładne miejsce szkolenia zostanie podane najpóźniej na tydzień przed wydarzeniem (oczekuj na wiadomość mailową) - rozumiemy, że chcieliby Państwo ze względów organizacyjnych poznać je jak najwcześniej, jednak z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną pozostawiamy sobie prawo do zmiany obiektów.

Szkolenie adresowane jest do psychoterapeutów, psychologów i pedagogów pracujących z dziećmi i młodszą młodzieżą (do 12 r.ż.) - lub zamierzających taka pracę podjąć 🙂

Będzie szczególnie użyteczne dla osób związanych z instytucjami umożliwiającymi zastosowanie jedynie krótkoterminowych interwencji.

Ważne: szkolenie przeznaczone jest dla specjalistów posiadających podstawy teoretycznopraktyczne pracy w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Zakres tematyczny szkolenia:

interwencje poznawczo-behawioralne w leczeniu lęku separacyjnego, uogólnione zaburzenia lękowego (GAD) i lęku społecznego w grupie wiekowej 7-12 lat oraz wskazówki terapeutyczne dotyczące terapii pozostałych zaburzeń lękowych.

A to wszystko naszpikowane konkretnymi narzędziami do pracy terapeutycznej 🙂

UWAGA UCZESTNICY I MODUŁU:
nastawcie się na nieco więcej treści teoretycznych niż w I module! 🙂

W poprzednim Module Akademii Praktyka („Wprowadzenie do pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą w nurcie poznawczym”) wzięło udział niemal 300 osób, a szkolenie uzyskało 100% pozytywnych opinii.

 • positive review  Zdecydowanie polecam szkolenie - mnóstwo wiedzy, pomysłów terapeutycznych do zastosowania od zaraz, całość przekazana w bardzo czytelny, spójny sposób. Bardzo dziękuję i czekam na II część w Łodzi 🙂

  Anna Klincewicz-Lebioda Avatar Anna Klincewicz-Lebioda
  September 26, 2020

  positive review  świetne szkolenie! przemyślane narzędzia do wykorzystania, dużo inspiracji.

  Anna Ka Avatar Anna Ka
  September 5, 2020

  positive review  Bardzo dziękuję za ogrom wiedzy przekazany w lekki i przyjemny sposób. Szkolenie na najwyższym poziomie, mnóstwo materiałów do pracy i praktycznych wskazówek. Ania mimo ciężkich warunków (maseczki itd.) cały czas na najwyższych obrotach. Nie mogę się doczekać kolejnego naszego spotkania.

  Karolina St Avatar Karolina St
  August 31, 2020

  positive review  Bardzo polecam szkolenia TherapyTools. Ogrom inspiracji terapeutycznych do pracy z dziećmi. Szkolenie skoncentrowane na praktyce z jednoczesnym zaznaczeniem najważniejszych aspektów teoretycznych. Dodatkowym atutem są materiały terapeutyczne, które dostaje każdy z uczestników i które mają świetną jakość.

  Aleksandra Bugaj Avatar Aleksandra Bugaj
  August 31, 2020
 • positive review  Szkolenie Akademia Praktyka moduł I super! Prowadząca ma ogromną wiedzę i niezwykłą pasję.

  Anna Kara Avatar Anna Kara
  August 31, 2020

  positive review  Polecam szkolenia prowadzone przez TherapyTools, profesjonalnie przygotowane, bardzo praktyczne i inspirujące do dlaszej parcy terapeutycznej z dziećmi w nurcie CBT 🙂

  Jakub Pilarczyk Avatar Jakub Pilarczyk
  August 30, 2020

  positive review  Serdecznie polecam szkolenie organizowane przez Anię. Jej wiedza na temat pracy z dziećmi i młodzieżą jest ogromna. Każdy kto chce uporządkować, a także poszerzyć swoją wiedzę o nurcie poznawczym w pracy z dziećmi i młodzieżą powinien skorzystać ze szkoleń w TherapyTools.

  Kinga NT Avatar Kinga NT
  August 30, 2020

  positive review  Ogrom wiedzy jakie posiada Ania jest niesamowity i polecam z niego skorzystać każdemu początkującemu i nie tylko psychologowi dzieci i młodzież 🙂 już nie mogę doczekać się kolejnych edycji! Brawo Aniu za Twój wkład i pasje w tym co robisz ❤️

  Kornelia Kosma-Wiśniewska Avatar Kornelia Kosma-Wiśniewska
  August 30, 2020
 • positive review  Polecam szkolenie Akademia Praktyka! Organizacja a przede wszystkim wartość merytoryczna i praktyczna na bardzo wysokim poziomie. Wyjechałam z głową pełną inspiracji 🙂 Dziękuję Aniu!

  Marta Jabłońska Avatar Marta Jabłońska
  August 30, 2020

  positive review  Polecam bardzo mocno szkolenie prowadzone przez Anię. Wczoraj udało mi się uczestniczyć w Łodzi i jestem mega zadowolona. Duża wiedza (dobrze przekazana) , narzędzia, materialy oraz kreatywność na szkoleniu powodowały, że ani minuty się nie nudziłam.

  Ewe Bes Avatar Ewe Bes
  August 30, 2020

  positive review  Bardzo polecam szkolenia organizowane przez TherapyTools. Rzetelna i konkretna wiedza, informacje o przydatnych narzędziach i dużo więcej 😊

  Dominika Wysocka Avatar Dominika Wysocka
  August 29, 2020

  positive review  Z całego serca polecam - szkolenie maksymalnie praktyczne, poleconych całe mnóstwo narzędzi do pracy z dziećmi, wspaniała atmosfera 🙂

  Kamila Krzysiak Avatar Kamila Krzysiak
  August 29, 2020
 • positive review  Świetne szkolenie naszpikowane praktycznymi narzędziami do pracy. Fachowo, kreatywnie i w przyjemnej atmosferze 🙂 Polecam!

  Ewa Flis Avatar Ewa Flis
  August 29, 2020

  positive review  Polecam! Można zapoznać się z podstawami nurtu poznawczo-behawioralnego i sprawdzić czy to coś dla nas. Bardzo dużo praktycznej wiedzy i poleceń książek i pomocy terapeutycznych 😍

  Amelia Wrońska Avatar Amelia Wrońska
  August 29, 2020

  positive review  Szkolenie jest mega intensywne i mega pozytywne! A przede wszystkim mega praktyczne. Polecam każdemu, kto pracuje z dziećmi i młodzieżą.

  Karolina Piasecka-Gut Avatar Karolina Piasecka-Gut
  August 29, 2020

  positive review  Praktyczne szkolenie dające narzędzia do pracy z dziećmi i młodzieżą. Wiele ciekawych pomocy terapeutycznych, które możemy tak na prawdę stworzyć sami. Jeszcze raz dziękuję i polecam każdemu z zastanawiających się!

  Aleksandra Nawrocka Avatar Aleksandra Nawrocka
  August 29, 2020
 • positive review  Dzięki za bardzo wartościowe szkolenie w Łodzi. Mnóstwo inspiracji, wskazówek do pracy i świetne prowadzenie.Polecam 🙂

  Asia Kumarka Avatar Asia Kumarka
  August 29, 2020

  positive review  Teoria ograniczona do niezbędnego minimum, maksimum praktyki, mnóstwo polecanych narzędzi do pracy - a wszystko w konkretnej i przyjemnej dla odbiorcy formie ☺️

  Ewelina Pietrzykowska Avatar Ewelina Pietrzykowska
  August 29, 2020

  positive review  Fachowo, konkretnie i pełno terapeutycznych „smaczków”. Dziękuję 🙂

  Natalia Gradowska Avatar Natalia Gradowska
  August 29, 2020

  positive review  Strona zawierająca wiele ciekawych informacji, dobrze przygotowane i bardzo pomocne narzędzia do pracy z dziećmi i młodzieżą. Polecam

  Anita Durowicz Avatar Anita Durowicz
  August 29, 2020

Opinie poniżej są zaciągane z portalu Facebook.
Dane osobowe autorów opinii zostały ukryte. Pozostałe 150 opinii możesz przeczytać klikając

Wybrane fotografie ze szkoleń

Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z pełnym Regulaminem szkolenia

SZKOLENIA W INNYCH LOKALIZACJACH

Wstępny harmonogram szkoleń na 2021 r.
(rejestracja rozpocznie się w grudniu):

Trójmiasto 16.01.2021
Bydgoszcz 23.01.2021
Wrocław 20.02.2021
Poznań 27.02.2021
Łódź 13.03.2021
Rzeszów 27.03.2021
Toruń 17.04.2021

Dodatkowe informacje+
Miejsce szkolenia

Kraków 21.11.2020, Katowice 22.11.2020, Warszawa 05.12.2020

Rodzaj wyżywienia na szkoleniu

mięsne, wegetariańskie

×