Na górę
Brak w magazynie

Konferencja szkoleniowa – wystąpienie pt.:”Wewnętrzny świat młodego człowieka czyli terapia schematów dzieci i młodzieży”

199.00

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 159.00 zł.

UWAGA: Mail potwierdzający zakup przychodzi w ciągu 15 min. od złożenia zamówienia. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie adresu gmail, gdyż niektóre poczty portalowe blokują wiadomości od nas z uwagi na załączniki i linki w ich treści.

Kategoria:
TEN PRODUKT ZOSTAŁ WYPRZEDANY.

Prowadzące:

Izabela Gołębiewska - psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (certyfikowana przez PTTPiB - certyfikat nr 385 ), terapeutka schematów (ISST - Certified Individual Schema Therapist IND-2206). Ukończyła całościowe szkolenie z Terapii Schematów Dzieci i Młodzieży u jednego z twórców i propagatorów metody – Christofa Loosa. Aktualnie w Poradni Poza Schematami prowadzi terapię indywidualną dorosłych i młodzieży. Jest wykładowcą z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej i Terapii Schematów w Szkole Psychoterapii Crescentia, a także prowadziła zajęcia z Terapii Schematów na UKSW i SWPS w Warszawie.

Joanna Giereło - psycholog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (certyfikat PTTPiB nr 432) oraz Certyfikowana Terapeutka Schematów (nr 2041 wydany przez ISST). Ukończyła całościowe szkolenie z Terapii Schematów Dzieci i Młodzieży u jednego z twórców i propagatorów metody – Christofa Loosa. Na co dzień prowadzi prywatną praktykę w Ośrodku Psychoterapii SchemaTy w Warszawie, gdzie pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Ponadto w charakterze wykładowcy współpracuje z ośrodkami szkolącymi przyszłych psychoterapeutów (Szkoła Psychoterapii Dialog, Inter Ego, a także UKSW w Warszawie).

Dla Kogo?

Dla psychologów i psychoterapeutów chcących zapoznać się z możliwościami, które oferuje w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami Terapia Schematów. Prowadzące mówią o podstawowych założeniach nurtu, zapraszają uczestnika do ćwiczeń doświadczeniowych, za pomocą odegranej scenki demonstrują fragment pracy terapeutycznej oraz pokazują ciekawe "gadżety" terapeutyczne:)

Zapowiedź:

Wystąpienie rozpocznie się od krótkiego wprowadzenia teoretycznego do Terapii Schematów Dzieci i Młodzieży. Dowiesz się między innymi, dla klienta w jakim wieku i z jakimi trudnościami przeznaczona jest omawiana forma pracy terapeutyczej oraz jakie są jej podstawowe założenia i skuteczność. W wyczerpującej części praktycznej prelegentki podzielą się swoim rozumieniem z perspektywy Terapii Schematów trudności najczęściej spotykanych u młodych klientów („mini studia przypadków”). Dzięki możliwości podpatrzenia ich warsztatu przekonasz się, że włączenie do swojej codziennej pracy - szczególnie CBTowej - technik/interwencji oferowanych przez Terapię Schamatów (m.in. doświadczeniowych) otworzy przed Tobą wiele nowych możliwości. A dodatkowo, z wystąpienia - prócz cennej wiedzy - wyniesiesz pakiet materiałów, który bezzwłocznie będziesz mógł wykorzystać w pracy terapeutycznej.

Cena szkolenia:

🟢 199 zł (w tym 23% VAT) 🟢

✅ Należy ją uiścić w terminie 3 dni roboczych od dnia rejestracji na wskazany w mailu potwierdzającym rejestrację
numer konta (E-MAIL OTRZYMASZ W CIĄGU 30 MINUT OD CHWILI REJESTRACJI - sprawdź SPAM).
✅ Fakturę wysyłamy mailowo niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności.

Chcesz kupić dostęp jako instytucja (finansowanie ze środków publicznych)?
Złóż zamówienie i dodaj w uwagach adnotację „faktura z odroczoną datą płatności” oraz podaj pełne dane faktury (nabywca i odbiorca), a zwrotnie otrzymasz dokument z 14-dniowym terminem.
Wszystkie faktury wystawiamy z naliczoną stawką VAT (nawet jeśli płatnik korzysta ze środków publicznych) – płatnik samodzielnie odzyskuje podatek.

Co zyskujesz, kupując to szkolenie?

✅ 30-dniowy dostęp do materiału video* (czas trwania nagrania to 91 min. - 2 godziny dydaktyczne), pakietu materiałów szkoleniowych w formacie pdf oraz certyfikatu

* materiał video to fragment konferencji szkoleniowej THERAPYTEAM BY THERAPYTOOLS
"Terapia dzieci i młodzieży: różne drogi, jeden cel”, która odbyła się dnia 7.10.2023 r. w przestrzeni online

WAŻNE:
1. Dostęp zostanie przesłany na wskazany przez Ciebie adres email tuż po zaksięgowaniu płatności (UWAGA: czas dostępu liczy się od chwili przesłania przez nas dostępu, nie wejścia w link).
2. Zakup nagranie nie obejmuje jakichkolwiek konsultacji z prowadzącymi dotyczących treści szkoleniowych - nie będzie możliwości uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Jak to działa?

1) kupujesz i opłacasz szkolenie,
2) po zaksięgowaniu przez nas wpłaty (księgowanie trwa do 3 dni roboczych) mailowo otrzymujesz fakturę oraz dostęp do nagrania i materiałów

Ważne!

1) jeśli w ciagu 4 dni od chwili dokonania przez Ciebie płatności nie otrzymasz maila z dostępem - ZGŁOŚ TO NAM NIEZWŁOCZNIE! W przeciwnym razie Twój dostęp będziemy traktować jako wykorzystany.

Uwaga

Z nagrania może skorzystać tylko jedna osoba - udostępnianie danych logowania lub prezentowanych treści osobom trzecim (odtwarzanie w obecności innych osób) wiązało będzie się z konsekwencjami prawnymi.

UWAGA: zadbaj o podanie prawidłowego adresu e-mail, gdyż w przeciwnym razie nie otrzymasz linka z dostępem do szkolenia. Prosimy także o podanie adresu .gmail, gdyż zdarza się, że inne poczty (.op, .wp, .vp, itd.) blokują wiadomości od nas.

*Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z regulaminem

Typ

Szkolenie online